KAMNA SUPRA

Hlavní cíl: spokojený zákazník! Richard DROFF maximální dokonalost svých výrobků se zájmem sleduje každý den. Krédem zaměstnanců je nabídnout to nejlepší svým zákazníkům, a to jak z hlediska kvality výrobků tak i služeb. To je důvod, proč je každý zaměstnanec nositelem kvality svojí práce a obchodní politiky, RICHARD DROFF garantuje kvalitu svých výrobků, aby vyhověl vašim požadavkům.

Prostředky a spolehlivé technologie Od návrhu až po výrobu, každý krb a kamna těží z odborných znalostí RICHARD DROFF. Výzkum, vývoj, výroba nebo zákaznický servis jsou dohromady dokonale sladěný proces. Reaktivní ukazatel řízení nám umožňuje přesně a aktivně reagovat na potřeby našich zákazníků, současných i budoucích. Naše kamna a krby jsou systematicky testovány a podléhají přísné kontrole, která zaručuje vysokou účinnost a garantuje extrémně dlouhou trvanlivost. Stále platí dlouhověkost našich výrobků, která nás učinila známými výrobci kamnářských zařízení po celém světě.

Závazek ke kvalitě a bezchybnou funkcí k životnímu prostředí Všechny naše výrobky jsou v souladu s evropskými normami. To se týká našich výrobních nástrojů a materiálů používaných v našich produktech, které jsou plně v souladu s nejpřísnějšími předpisy v oblasti životního prostředí (včetně nařízení EU REACH).

Říká se, že muž a oheň již 6 000 let spolu píší velký milostný příběh. Dnes již máme oheň pod kontrolou a tak se nám nabízí uklidňující zároveň a fascinující pohled do živého ohně, který nabudí atmosféru pohostinnosti a klidu. Výrobky RICHARD DROFF těží z dědictví tradice opracování kamene, které trvá více než osm desetiletí. Naše kamna a krby jsou vyrobeny v tradičním umění, kombinující estetické řešení s respektem k životnímu prostředí a bezpečnosti. A kromě toho, že funkční krby RICHARD DROFF jsou součástí estetiky domu, jsou navrženy tak, aby zůstaly krásné, i když nejsou v provozu … A konečně, s Richardem DROFF, topení dřevem jde dál … pokročilé technologie a touha po dokonalosti jsou klíčová slova.

Nadčasový design u vyrobených krbů pro každodenní použití, kombinuje realitu a sen ….

A my jsme rádi že můžeme tuto kvalitní značku a výrobky dodávat do vašich domovů.

kamnakrbyok

NABÍDKA KAMEN SUPRA