TEPLOVODNÍ KAMNA HS FLAMINGO

Krbová kamna s teplovodním výměníkem Hs Flamingo je ryze český výrobce! Majetková struktura je průhledná a 100% česká. Používají se české materiály a zaměstnávají se české lidi. Tato ochranná známka je jediná tohoto znění, která je řádně registrovaná v České republice pro udělování sublicencí potravinářským i nepotravinářským výrobcům. Zákazníci i výrobci mají záruku, že bude řádně použita pouze při splnění přísných kritérií a po udělení licence.

Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.

Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat jako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

AQUAFLAM 7

Nom. výkon: 7 kW

Podrobnosti

AQUAFLAM 12

Nom. výkon: 12 kW

Podrobnosti

AQUAFLAM 17

Nom. výkon: 17 kW

Podrobnosti

AQUAFLAM 25

Nom. výkon: 25 kW

Podrobnosti

VARIO

Nom. výkon: 11 kW

Podrobnosti